Referencie

Spoločnosť zaoberajúca sa rastlinnou a živočíšnou výrobou a na to nadväzujúcimi poskytovanými poľnohospodárskymi službami.

Advokátska kancelária Prachová & Partners, s. r. o. poskytuje komplexné právne služby slovenským aj zahraničným klientom.

Spoločnosť Domatra, s.r.o. prevádzkuje obchodné centrum DOMATRA, kde máte možnosť zakúpiť si všetko, čo potrebujete pri práci doma, v dielni či záhrade.

Distribučná firma s diagnostickými súpravami a rádioaktívnymi etalónmi pre zdravotníctvo, školstvo a výskumné ústavy.

Spoločnosť ACS-Net sa sústreďuje na služby v oblasti dátových sietí a komunikácií.

Spoločnosť Juflex, s.r.o. dodáva  vykurovaciu techniku, stropné chladenia a solárne systémy. Zároveň dodáva a montuje tepelné čerpadlá, kotly a rozvody zdravotechniky, vody, plynu a kanalizácie.

Album, s.r.o. sa zaoberá predajom zberateľských pomôcok a usporiadavaním aukcií.

Strechy OK, s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa poradenstvom, predajom širokého sortimentu produktov pre strechy všetkých tvarov a sklonov.

Povedali o nás

JUDr. RNDr. Silvia Prachová
konateľka, advokátka
Na spolupráci s A-ConTax s.r.o. si cením hlavne promptnú a ústretovú komunikáciu a celkový profesionálny prístup. Viem, že sa môžem spoľahnúť na odborníkov v oblasti účtovníctva.
RNDr. Eva Mišianiková
KonateĽ
S poskytovanými službami firmy A-ConTax s.r.o. som veľmi spokojná. Vždy sme včas upozornení na všetky dôležité zmeny v daňových a účtovných zákonoch , ktoré nám každodenný život prináša. Poskytujú nám skvelé poradenstvo a odpovede na otázky, ktoré na nich máme. Táto spolupráca nás odbremeňuje od mnohých povinností a tak sa môžeme naplno venovať nášmu podnikaniu.
RNDr. Michal Zika
konateĽ
Hľadal som účtovnú firmu, ktorá je prístupná aj k malým firmám a živnostníkom. Účtovnícka firma A-ConTax s.r.o. spĺňa všetky tieto parametre. S prístupom zamestnancov som veľmi spokojný, v otázkach ohľadom účtovníctva mi vždy poradili, komunikácia je úplne bezproblémová. Takto sa môžem v kľude venovať svojej práci, keď viem, že účtovníctvo je v dobrých rukách. Rozumné a prijateľné ceny sú už len ďalšie plus
Ing. Juraj Hutko
KonateĽ
S Firmou A-ConTax, s.r.o som začal spolupracovať v roku 2008. Aj vďaka profesionálnemu poradenstvu a presne cieleným radám od firmy A-ConTax, s.r.o sa moja firma pretransformovala z FO na PO a zároveň aj rozrástla. So službami a vedením účtovníctva som doposiaľ veľmi spokojný. Vďaka osobnému prístupu a profesionalite je komunikácia promptná, jasná a naviac kedykoľvek sú schopní mi poradiť a vyriešiť môj ekonomický problém. Pre mňa je to veľmi dôležité, aby som sa mohol v pokoji venovať svojmu podnikaniu a mohol som sa jednoznačne spoľahnúť, že všetko je účtovne v poriadku.
logo_farebne

Železničiarska 6
811 04 Bratislava

IČO: 35 894  016
DIČ: 202 186 0192
IČ DPH: SK202 186 0192

E-mail: [email protected]

Tel. číslo: +421 2 44 63 86 96

Mobil: +421 903 146 239